جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : پنجشنبه 7 دي 1396     |     کد : 1448

بازدید میدانی مدیرعامل،مدیران وکارشناسان سازمان زیباسازی به همراه معاونین منطقه هشت از سطح حوزه آن منطقه

روز پنجشنبه مورخ ۷ دی ماه طی بازدیدی که توسط مدیرعامل ، مدیران و کارشناسان سازمان زیباسازی و نیز معاونین و مدیران منطقه هشت از حوزه شهرداری آن منطقه بعمل آمد، برنامه های زیباسازی منطقه و نیز پروژه های مربوط به ساماندهی جداره های تاریخی منطقه بازار مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تبریز ، روز پنجشنبه مورخ ۷ دی ماه طی بازدیدی که توسط مدیرعامل ، مدیران و کارشناسان سازمان زیباسازی و نیز معاونین و مدیران منطقه هشت از حوزه شهرداری آن منطقه بعمل آمد، برنامه های زیباسازی منطقه و نیز پروژه های مربوط به ساماندهی جداره های تاریخی منطقه بازار مورد بررسی قرار گرفت.
مختاری با تاکید بر اراده سازمان در راستای حفظ و باز زنده سازی فضاهای با هویت شهری به آماده سازی طرح ساماندهی سرای گرجیلر اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که در آینده نزدیک شاهد اجرایی شدن این پروژه مهم باشیم. وی در ادامه به اتمام مراحل طراحی برای  ساماندهی جداره خانه کرباسی اشاره و اضافه نمود که بزودی مراحل اجرایی این پروژه توسط سازمان کلید خواهد خورد.
وی با تاکید بر اهمیتی که حوزه شهرداری منطقه ۸ به دلیل اینکه بخش اعظم آثار تاریخی و واجد ارزش تبریز در این حوره واقع شده است ابراز امیدواری نمود که مسیرهای اصلی و تاریخی بصورتی موثر طی سالهای آتی ساماندهی شده و بناهای تاریخی به عنوان المانهای تاثیرگذار شهری در معرض دید شهروندان قرار بگیرد.
مدیر وب سایت
نوشته شده در   پنجشنبه 7 دي 1396  ساعت  09:56   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  760
ویرایش شده در شنبه 9 دي 1396 ساعت 12:26 توسط مدیر وب سایت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :