جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : شنبه 3 شهريور 1397     |     کد : 1480

مدیرعامل زیباسازی شهرداری تبریزخبر داد؛

ارائه آموزش های لازم در زمینه اصول فنی تبلیغات برای عوامل سازمان زیباسازی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز از ارائه آموزش های لازم به عوامل سازمان زیباسازی در زمینه های مختلف مربوط به اصول فنی تبلیغات خبر داد.به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی، علی مدبر با بیان این که حوزه تبلیغات امری تخصصی است، گفت: تبلیغات به ویژه در شهرهای بزرگی چون تبریز، کاری سخت و دشوار است؛ چرا که عدم رعایت اصول و استانداردهای مربوط به نصب و استفاده از سازه ها، سبب ایجاد آلودگی های بصری و ناهنجاری های محیطی خواهدشد.
وی تصریح کرد: بر این اساس، ضمن این که تبلیغات شهری تبریز بر مبنای طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری در حال بررسی و برنامه ریزی است، ارائه پاره ای آموزش های تخصصی نیز برای عوامل و دست اندرکاران حوزه تبلیغات در سازمان زیباسازی ضروری به نظر می رسد.
مدیرعامل سازمان زیباسای ادامه داد: تبلیغات نیزهمانند دیگر پارامترهای شهری، اصول فنی خاصی دارد که ارائه آموزش های تخصصی در این زمینه می تواند اطلاعات و دانسته های عوامل دخیل در تبلیغات شهری را  افزایش داده و توان علمی وعملی آنان را قوت بخشد.
مدبر در پایان اظهار امیدواری کرد با برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان حوزه تبلیغات در سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، چهره شهر زیبایی توام با آرامش بصری را تجربه کند.
 
 


مدیر وب سایت