جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : پنجشنبه 3 آبان 1397     |     کد : 1499

همزمان با راه اندازی کمپین ملل متحد توسط کشورهای عضو سازمان ملل؛

پروژه نورپردازی ساختمان افلاک نما با هدف پیوستن به کمپین ملل متحد معرفی شد

همزمان با هفتاد و سومین سالگرد تاسیس سازمان ملل متحد، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز نور پردازی ساختمان افلاک نما را معرفی کرد و بدین وسیله همکاری خود در راستای پیوستن کشورمان به کمپین ملل متحد را اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی، در پی تشکیل کمپین جهانی ملل متحد از طریق نورپردازی یک یا چند بنای یادبود و ساختمان اصلی شهر با رنگ آبی، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز نیز نورپردازی ساختمان افلاک نما را به عنوان پروژه همسوسازی با کمپین ملل متحد به این سازمان معرفی نمود.
این پروژه که از طرح های نورپردازی سازمان در سالهای قبل بوده، بر اساس درخواست کتبی وزارت امورخارجه از شهرداری تبریز مبنی بر اعلام نورپردازی هایی با رنگ آبی  به این وزارت خانه معرفی شده است. 

گفتنی است، سازمان ملل متحد پس از پایان جنگ جهانی دوم و پس از امضای منشور این سازمان به وسیله 51 کشور، رسما در 24 اکتبر 1945 برابر با 2 آبان 1324 تاسیس شد. ایران به عنوان یکی از 51 کشور مؤسس ملل متحد از بنیان گذاران این سازمان جهانی شمرده می شود و اجرای این طرح نیز، در راستای ارائه تصویری مناسب از ایران در جامعه بین المللی صورت گرفته است.
 


مدیر وب سایت