جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397     |     کد : 1500

سازمان زیباسازی شهرداری تبریز اعلام کرد؛

تمدید مهلت فراخوان کارگاه طراحی و اجرای نقش برجسته وقایع تاثیرگذار تاریخی و مذهبی تبریز

سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، مهلت فراخوان کارگاه طراحی و اجرای نقش برجسته های وقایع تاثیر گذار تاریخی و مذهبی تبریز را تمدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی، معاونت فنی و اجرایی سازمان زیاباسازی شهرداری تبریز، مدت زمان ارسال طرح برای فراخوان کارگاه طراحی و اجرای نقش برجسته وقایع تاثیرگذار تاریخی و مذهبی تبریز را تمدید نمود.
بر این اساس، علاقمندان به ارسال طرح مربوط به این فراخوان، تا پایان وقت اداری شنبه 26 آبان ماه جاری فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه سازمان واقع در خیابان آزادی، ایستگاه بازار روز، نبش بانک شهر، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز ارسال نمایند.

شرایط شرکت در فراخوان:
- هر هنرمند می تواند حداکثر 3 طرح پیشنهادی، برای هر یک موضوع های مشخص شده، در شیت  70×100 و بصورت فوم برد ارائه نماید.
- ابعاد تقریبی نقش برجسته 1*2 متر بوده و لازم است ترکیب به گونه ای انتخاب شود که قابلیت اجرا در کادر مشخص شده را داشته باشد.
- در صورت تغییر در ابعاد نقش برجسته حین اجرا، تناسب طرح رعایت خواهد شد.
- بررسی، کارشناسی، تأیید یا رد طرح ها به عهده هیأت انتخاب است.
- سازمان زیباسازی امکان برگزاری نمایشگاه (یا سایر مقاصد انتشاراتی از طرح های انتخابی) از آثار ارسالی را برای خود محفوظ می داند.
- طرح های ارسالی هنرمندان پس از داوری به هنرمندان عودت داده نخواهد شد.
- رعایت کلیه قوانین مربوط به حق تألیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده (حقیقی یا حقوقی) آثار بوده و پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی آن بر عهده ارائه کنندگان آنها می باشد
- در صورتی که در هریک از مراحل ارائه طرح، مراحل مختلف کارشناسی و داوری حین یا پس از اجرای طرح ها، عدم اصالت طرحی محرز شود طبق نظر شورای هنری و مدیران مربوطه اقدامات قانونی صورت خواهد گرفت.
- چنانچه اثر نهایی با طرح ارائه شده مطابقت نداشته باشد سازمان در خصوص تصمیم گیری در تایید و یا عدم تایید آن مختار خواهد بود.
 
جوایز:
 - مبلغ 30/000/000 ریال به عنوان حق ورودی به هر یک از شرکت کنندگانی که طرح آن جهت اجرا در کارگاه برگزیده شده است، پرداخت خواهد گردید.
 
محورها و موضوعات فراخوان:
- قیام مشروطه تبریز
- قیام 29 بهمن تبریز
- دفاع مقدس
- تبریز در مسیر جاده ابریشم
- محله های قدیمی تبریز
- وقایع تاریخی تبریز
- مدافعین حرم
- آیین ها و شعائر مذهبی
 


PDF چاپ چاپ