جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 1503

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار با هنرمندان تاکید کرد؛

لزوم تعامل هنرمندان و سازمان سیما و منظر شهری در راستای تقویت ظرفیت های هنری تبریز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار با هنرمندان، بر لزوم تعامل این دو بخش در خصوص تقویت ظرفیت های هنری تبریز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری، علی مدبر در این دیدار با اشاره به سبقه تاریخی تبریز و ظرفیت های موجود در این حوزه گفت: هنرمندان این شهر، از بزرگان عرصه های مختلف هنر هستند که در صورت تعامل و همکاری با سازمان ها و نهادهای متولی، می توان ظرفیت های موجود در تبریز را پرورش داده و در جهت تقویت وجهه هنری تبریز مورد استفاده قرار داد.

وی افزود: این امر به یک روال برای شهرهای بزرگ جهان تبدیل شده که هر شهری با وجهه ای مشهور است و در این میان تبریز هم می تواند به عنوان یک شهر هنری در ایران و دنیا شناسانده شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، در ادامه به راه اندازی بازارچه های هنری در نقاط مختلف شهر اشاره نمود و اظهار داشت: پارکها و از جمله مجموعه بزرگ ائل گلی این امکان را دارند که بازارچه ها و غرفه های هنری در آن ها راه اندازی شود. این امر علاوه بر رونق هنر در تبریز، اسباب آشنایی گردشگران داخلی و خارجی را با ظرفیتهای هنری تبریز فراهم می کند.

مدبر رونق هنر در تبریز را گامی در مسیر توسعه پایدار دانست و تصریح کرد: انتقال هویت تاریخی تبریز به نسل های اینده با بهره گیری از هنرهای مختلف، می تواند در زمینه تامین درآمدهای  پایدار و در نهایت توسعه پایدار موثر باشد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در پایان از هنرمندان دعوت کرد در زمینه اجرای طرح های مختلف هنری در تبریز با این سازمان همکاری نزدیک داشته باشند.

 


مدیر وب سایت