جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : شنبه 8 دي 1397     |     کد : 1505

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری خبر داد:

برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی خبر داد. مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، علی مدبر با اعلام این خبر، گفت:  هنرمندان به عنوان قشر فرهیخته هر جامعه ای، می توانند توانمندی ها و کاستی های موجود را با زبان ظریف هنر بیان کرده و با تاثیری که بر مخاطب می گذارند، در جلب مشارکت آنان در امور اجتماعی هم موثر باشند.
وی افزود: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همکاری با هنرمندان و استفاده از تجارب و توانمندی های این عزیزان را بخشی از وظایف خود می داند و در این راستا تا حدامکان، سعی در دعوت آنان به همکاری با سازمان دارد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری مسابقه عکاسی پرداخت و اظهار داشت: بر این اساس سازمان تصمیم دارد مسابقه عکاسی را با محوریت "زیبایی های تبریز و رفتارهای اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی" برگزار نماید.
مدبر در خصوص شرایط شرکت در این مسابقه نیز گفت: هرشهروندی که آشنا به عکاسی باشد، می تواند موضوع زیبایی های طبیعی و تاریخی تبریز، فضاهای سبز شهری و خانگی،  ارتباطات و برخوردهای اجتماعی شهروندان با محوریت فرهنگ عمومی و شهروندی و مصادیق اصول شهروندی را انتخاب نموده و پس از تهیه عکس، آن را به سازمان ارسال کند.
وی ادامه داد: هرماه یک عکس به عنوان عکس منتخب ماه معرفی و از عکاس آن نیز تقدیر خواهدشد. در عین حال سازمان مجاز است از این عکس ها در مناسبت ها و موقعیت های مختلف، از جمله در بیلبوردهای تبلیغاتی استفاده کند.
مدیرعامل سازمان سیما و منظر شهری، زمان اغاز مسابقه عکاسی را، 10 دی ماه اعلام کرد و از تمامی علاقمندان خواست در این دوره از مسابقه عکاسی، شرکت نمایند.
علاقمندان به زیبایی های تبریز که به شرکت در این مسابقه تمایل دارند، می توانند عکسهای خود را از طریق واتس آپ به شماره 09056607212 ارسال نمایند.


مدیر وب سایت