جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : چهارشنبه 10 بهمن 1397     |     کد : 1513

توسط سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری آغاز شد؛

ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر بر اساس طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری

سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر را بر اساس مطالعات انجام گرفته در طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری ساماندهی می کند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، با توجه به وضعیت ظاهری و آلودگی های بصری برخی سازه های تبلیغی و همچنین وجود پاره ای نواقص در این تابلوها، عملیات ساماندهی سازه های تبلیغاتی  بر اساس مطالعات و خروجی های طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری آغاز شده است.

در این عملیات، حذف تابلوهای زاید، جابجایی برخی تابلوها، اصلاح در ابعاد تعدادی از سازه ها، رنگ کاری و ترمیم و نصب تابلو در مکان های شناسایی شده انجام می گیرد.
لازم به ذکر است که این اقدامات باید بر روی تمامی تابلوهای موجود  در سطح شهر اعمال گردد که در این راستا، سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری به عنوان پیشرو در این زمینه، ساماندهی تابلوهای تحت مالکیت خود را آغاز کرده و در گام نخست، فضاهای تبلیغاتی در چند نقطه از شهر را انتخاب نموده است.

بر اساس این گزارش، تابلوهای موجود درسربالایی ولیعصر روبروی خیابان نظامی جمع آوری، تابلوی سه وجهی موجود در راهنمایی تعویض و ایمن سازی، و تابلوی واقع در پیشانی پل عابرگذر نصف راه به دلیل فرسودگی حذف و تابلوی جدید جایگزین آن شده است.
عملیات ساماندهی تابلوها و سازه های تبلیغاتی تا رفع تمامی آلودگی های بصری و اغتشاش محیطی که در نتیجه این سازه ها ایجاد شده، ادامه خواهدیافت.


 
 


مدیر وب سایت