جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نصب سفره هفت سین با طرح نهنگ در میدان هتل مرمر

نصب سفره هفت سین با طرح نهنگ در میدان هتل مرمر با فرا رسیدن عید نوروز به همت زیباسازی شهرداری تبریز سفره هفت سین با طرح نهنگ در میدان هتل مرمر نصب گردید.
دوشنبه 29 اسفند 1390

نصب پروانه های موزائیکی و سرامیکی با سازه های فلزی در اطراف فرودگاه

نصب پروانه های موزائیکی و سرامیکی با سازه های فلزی در اطراف فرودگاه در راستای ساماندهی مبلمان شهری و ایجاد فضای شاداب زیباسازی شهرداری تبریز برای اولین بار اقدام به نصب پروانه های موزائیکی و سرامیکی با سازه های فلزی نموده است
سه شنبه 23 اسفند 1390

نصب المان شطرنج به مساحت 36 مترمربع در باغ شمس

نصب المان شطرنج به مساحت 36 مترمربع در باغ شمس برای اولین بار المان شطرنج به مساحت 36 مترمربع و ارتفاع هر مهره بیش از 70 سانتیمتر در باغ شمس نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دوشنبه 1 اسفند 1390

اجرای کاشی شکسته بر دیواره ضلع جنوب غربی پل روگذر آبرسان

اجرای کاشی شکسته بر دیواره ضلع جنوب غربی پل روگذر آبرسان در جهت بکارگیری المانهای زیباسازی در سطح شهر بخش دوم اجرای هنر کاشی شکسته در چهارراه آبرسان بر روی دیواره ضلع جنوب غربی پل آبرسان اجرا شد
چهارشنبه 26 بهمن 1390

مراسم پرده برداری از مجسمه مجاهدان گمنام مشروطه در میدان شهدا

مراسم پرده برداری از مجسمه مجاهدان گمنام مشروطه در میدان شهدا مراسم پرده برداری از مجسمه مجاهدان گمنام مشروطه در میدان شهدا با حضور شهردار محترم تبریز و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری و جمعی از مسئولین استان
يکشنبه 11 دي 1390

پرده برداری از تندیس هنرمند ارجمند و بازیگر سینما رضا ناجی

پرده برداری از تندیس هنرمند ارجمند و بازیگر سینما رضا ناجی پرده برداری از تندیس هنرمند ارجمند و بازیگر سینما رضا ناجی با حضور شهردار محترم تبریز و جمعی از مسئولین استان
سه شنبه 5 مهر 1390

اجرای طرح نقاشی موزائیک و کاشی شکسته برای اولین بار در سطح شهر تبریز

اجرای طرح نقاشی موزائیک و کاشی شکسته برای اولین بار در سطح شهر تبریز برای اولین بار در سطح شهر تبریز با نظارت سازمان زیباسازی شهرداری کلانشهر تبریز نسبت به اجرای طرح نقاشی موزائیک و کاشی شکسته اقدام شد.
سه شنبه 5 مهر 1390

افتتاح اولین پارک مینیای ایران در تبریز

افتتاح اولین پارک مینیای ایران در تبریز با حضور مهندس نوین شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیر زیباسازی، شهروندان مناطق و تنی چند از مسئولین و مدیران و مسئولان شهری پارک مینیای تبریز مورد بهره برداری قرار گرفت.
شنبه 1 مرداد 1390

ساخت و نصب آثار حجمی در پارکهای تبریز

ساخت و نصب آثار حجمی در پارکهای تبریز
ه منظور زيبايي بصري پاركهاي شهر ، مديريت زيباسازي شهرداري تبريز اقدام به ساخت و نصب تعدادي از آثار حجمي با طرحهاي زيبا و سنتي نموده است.
شنبه 1 مرداد 1390

بزرگترین و اولین لوگوی پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در ارتفاعات عون بن علی

بزرگترین و اولین لوگوی پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در ارتفاعات عون بن علی بزرگترین و اولین لوگوی پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در ارتفاعات عون بن علی در ابعاد 300 متر مربع متشکل از 2430 عدد لامپ LED مورد بهره برداری قرار گرفت.
شنبه 1 مرداد 1390