جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
 اخبار زیباسازی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نصب المان حجمی طرح ولایت در پل تبادلی

نصب المان حجمی طرح ولایت در پل تبادلی در راستای ساماندهی و زیباسازی بصری شهری المان حجمی ولایت در محل پل تبادلی در ورودی شهر از طرف دروازه تهران نصب و پرده برداری گردید.
چهارشنبه 17 خرداد 1391

معارفه مدیر جدید زیباسازی شهرداری تبریز

معارفه مدیر جدید زیباسازی شهرداری تبریز طی مراسمی صبح روز یکشنبه مورخه 91/3/7 آقای مهندس اکبر امجدی بعنوان مدیر جدید زیباسازی شهرداری تبریز معرفی شد.
شنبه 13 خرداد 1391

نورپردازی برج یانقین

نورپردازی برج یانقین نورپردازی این بنای تاریخی به همت شهرداری تبریز و با نظارت زیباسازی و همکاری سازمان آتش نشانی و تلاش گروهی از نخبگان شهر با بیش از 100 پروژکتور و بیش از 900 LED در ابتدای سال 91 به بهره برداری رسید.
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

نصب اثر حجمی چیینچی (مرد قالی فروش) در مسیر خیابان تربیت

نصب اثر حجمی چیینچی (مرد قالی فروش) در مسیر خیابان تربیت با حمایت شهردار محترم تبریز و با نظارت زیباسازی شهرداری و همچنین مشارکت شهرداری منطقه 8 اثر حجمی چیینچی (مرد قالی فروش) با اعتباری بالغ بر 150/000/000 ریال در مسیر خیابان تربیت نصب و پرده برداری گردید.
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

اجرای نقاشی سرامیکی و نصب کاشی شکسته در پل ابوریحان و پل آبرسان و پل خطیب

اجرای نقاشی سرامیکی و نصب کاشی شکسته در پل ابوریحان و پل آبرسان و پل خطیب به همت زیباسازی شهرداری تبریز و در سایه حمایت های شهردار محترم آقای مهندس نوین و شورای اسلامی شهر شاهد بهره برداری از نقاشی سرامیک و کاشی شکسته فازهای بعدی پل ابوریحان و پل آبرسان و همچنین پل خطیب شدیم.
يکشنبه 10 ارديبهشت 1391

نصب سفره هفت سین با طرح نهنگ در میدان هتل مرمر

نصب سفره هفت سین با طرح نهنگ در میدان هتل مرمر با فرا رسیدن عید نوروز به همت زیباسازی شهرداری تبریز سفره هفت سین با طرح نهنگ در میدان هتل مرمر نصب گردید.
دوشنبه 29 اسفند 1390

نصب پروانه های موزائیکی و سرامیکی با سازه های فلزی در اطراف فرودگاه

نصب پروانه های موزائیکی و سرامیکی با سازه های فلزی در اطراف فرودگاه در راستای ساماندهی مبلمان شهری و ایجاد فضای شاداب زیباسازی شهرداری تبریز برای اولین بار اقدام به نصب پروانه های موزائیکی و سرامیکی با سازه های فلزی نموده است
سه شنبه 23 اسفند 1390

نصب المان شطرنج به مساحت 36 مترمربع در باغ شمس

نصب المان شطرنج به مساحت 36 مترمربع در باغ شمس برای اولین بار المان شطرنج به مساحت 36 مترمربع و ارتفاع هر مهره بیش از 70 سانتیمتر در باغ شمس نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دوشنبه 1 اسفند 1390

اجرای کاشی شکسته بر دیواره ضلع جنوب غربی پل روگذر آبرسان

اجرای کاشی شکسته بر دیواره ضلع جنوب غربی پل روگذر آبرسان در جهت بکارگیری المانهای زیباسازی در سطح شهر بخش دوم اجرای هنر کاشی شکسته در چهارراه آبرسان بر روی دیواره ضلع جنوب غربی پل آبرسان اجرا شد
چهارشنبه 26 بهمن 1390

مراسم پرده برداری از مجسمه مجاهدان گمنام مشروطه در میدان شهدا

مراسم پرده برداری از مجسمه مجاهدان گمنام مشروطه در میدان شهدا مراسم پرده برداری از مجسمه مجاهدان گمنام مشروطه در میدان شهدا با حضور شهردار محترم تبریز و مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری و جمعی از مسئولین استان
يکشنبه 11 دي 1390