جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
 اخبار زیباسازی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تشکیل كار گروه زيبا سازي

تشکیل كار گروه زيبا سازي اين كار گروه متشكل از چندين نفر اساتيد برجسته دانشگاه در حوزه هاي مختلف اعم از جامعه شناسي؛ مجسمه سازي و ... ميباشد.
پنجشنبه 21 بهمن 1389

اولين طرح لوگوي تبريز

   اولين طرح لوگوي تبريز اولين طرح لوگوي تبريز كه در حال تكميل شدن مي باشد به عنوان سمبلي از شهر تبريز و نمادي ازشهر اولين ها مي تواند هديه اي باشد از طرف زيباسازي به شهروندان تبريزي شايان ذكر است كه اين طرح در حال تكميل شدن مي باشد.
پنجشنبه 21 بهمن 1389

نصب آثار حجمی مشاهیر در میادین، پارک ها و اماکن عمومی

نصب آثار حجمی مشاهیر در میادین، پارک ها و اماکن عمومی در راستای ساماندهی و زیباسازی کلانشهر تبریز و بهبود فضاهای شهری، آثار حجمی مربوط به مشاهیر برای نصب در میادین پارک ها و اماکن عمومی تا آخر سال 1389 آماده شده است.
پنجشنبه 21 بهمن 1389

نورپردازي پله هاي منتهي به عمارت ائل گلي

نورپردازي پله هاي منتهي به عمارت ائل گلي مدير زيباسازي شهرداري تبريز خبر از اجراي پروژه نورپردازي پله هاي منتهي به عمارت ائل گلي داد.
چهارشنبه 20 بهمن 1389

نمائي از مجسمه نصب شده استاد كمال الدين بهزاد كه در مقابل ساختمان اداري شهرداري منطقه 9

نمائي از مجسمه نصب شده استاد كمال الدين بهزاد كه در مقابل ساختمان اداري شهرداري منطقه 9 شايان ذكر است كه استاد كمال الدين بهزاد از بزرگترين و مشهورترين نقاشان ايراني (مينياتور) مي باشد.
چهارشنبه 20 بهمن 1389

نور پردازي به مثابه يك دانش تخصصي

 نور پردازي به مثابه يك دانش تخصصي نور پردازي همواره به عنوان عنصري در جهت رفع نيازهاي روحي و جسمي انسان مطرح بوده است. از ديدگاه اعتقادي در تمام اديان، نور داراي جايگاه و ارزش والايي است و تعبيري از صداقت، حقيقت و منشاء حضور خداوند تلقي مي شود اين بينش در اسلام و در آيه ي 35 سوره نور كاملاً نمايان است: ((الله نورالسموات و الارض)).
دوشنبه 18 بهمن 1389