جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
 آرشیواخبار زیباسازی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری خبر داد:

برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی

برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی خبر داد. مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت زیبایی های تبریز و ارتباطات اجتماعی مبتنی بر فرهنگ عمومی و شهروندی  خبر داد.
شنبه 8 دي 1397

مدیرعامل سازمان پارکهای تبریز در گفتگوی خبری با شبکه استانی سهند عنوان کرد:

تلاش شبانه روزی خادمین سازمان پارکهای تبریز در صیانت از فضای سبز شهری

تلاش شبانه روزی خادمین سازمان پارکهای تبریز در صیانت از فضای سبز شهری مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با تاکید بر اینکه حفظ و صیانت از کاربری های فضای سبز اصلی ترین وظیفه این مجموعه است در خصوص حذف و انتقال درختان در برخی نقاط تبریز توضیحاتی ارائه داد.
پنجشنبه 6 دي 1397

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار با هنرمندان تاکید کرد؛

لزوم تعامل هنرمندان و سازمان سیما و منظر شهری در راستای تقویت ظرفیت های هنری تبریز

لزوم تعامل هنرمندان و سازمان سیما و منظر شهری در راستای تقویت ظرفیت های هنری تبریز مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار با هنرمندان، بر لزوم تعامل این دو بخش در خصوص تقویت ظرفیت های هنری تبریز تاکید کرد.
دوشنبه 12 آذر 1397

همزمان با خجسته زادروز پیامبر اسلام و با مشارکت سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز،

کارگاه نقاشی با موضوع "زیبایی های ائل گلی" برگزار شد

کارگاه نقاشی با موضوع "زیبایی های ائل گلی" برگزار شد کارگاه نقاشی "زیبایی های ائل گلی" همزمان با عید میلاد پیامبر اعظم، به ابتکار گروه همدلان فردای هنر و با مشارکت سازمان پارکها و زیباسازی  در مجموعه ائل گلی تبریز برگزار شد.
دوشنبه 5 آذر 1397

سازمان زیباسازی شهرداری تبریز منتشر کرد؛

فراخوان طراحی و اجرای تندیس شهید حمید باکری   

فراخوان طراحی و اجرای تندیس شهید حمید باکری    سازمان زیباسازی شهرداری تبریز فراخوان طراحی و اجرای تندیس شهید مهدی باکری را منتشر کرد.
يکشنبه 27 آبان 1397

سازمان زیباسازی شهرداری تبریز اعلام کرد؛

تمدید مهلت فراخوان کارگاه طراحی و اجرای نقش برجسته وقایع تاثیرگذار تاریخی و مذهبی تبریز

تمدید مهلت فراخوان کارگاه طراحی و اجرای نقش برجسته وقایع تاثیرگذار تاریخی و مذهبی تبریز سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، مهلت فراخوان کارگاه طراحی و اجرای نقش برجسته های وقایع تاثیر گذار تاریخی و مذهبی تبریز را تمدید کرد.
شنبه 12 آبان 1397

همزمان با راه اندازی کمپین ملل متحد توسط کشورهای عضو سازمان ملل؛

پروژه نورپردازی ساختمان افلاک نما با هدف پیوستن به کمپین ملل متحد معرفی شد

پروژه نورپردازی ساختمان افلاک نما با هدف پیوستن به کمپین ملل متحد معرفی شد همزمان با هفتاد و سومین سالگرد تاسیس سازمان ملل متحد، سازمان زیباسازی شهرداری تبریز نور پردازی ساختمان افلاک نما را معرفی کرد و بدین وسیله همکاری خود در راستای پیوستن کشورمان به کمپین ملل متحد را اعلام نمود.
پنجشنبه 3 آبان 1397

سازمان زیباسازی شهرداری تبریز متشر کرد؛

فراخوان کارگاه طراحی  و اجرای نقش برجسته های وقایع تاثیر گذار تاریخی و مذهبی تبریز

  فراخوان کارگاه طراحی  و اجرای نقش برجسته های وقایع تاثیر گذار تاریخی و مذهبی تبریز سازمان زیباسازی شهرداری تبریز در راستای مأموریت های خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری و منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری و کمک به رشد فرهنگ تصویری شهروندان، فراخوان " طراحی نقش برجسته های وقایع تاثیر گذار تاریخی تبریز"را منتشر کرد.
چهارشنبه 25 مهر 1397

در جلسه مدیران سازمان زیباسازی با مدیران زیباسازی مناطق عنوان شد؛

تعریف پروژه های زیباسازی در مناطق جهت تعیین ردیف بودجه در سال آینده

تعریف پروژه های زیباسازی در مناطق جهت تعیین ردیف بودجه در سال آینده باحضور مدیران سازمان زیباسازی و مدیران زیباسازی مناطق دهگانه شهرداری تبریز، تعریف پروژه های زیباسازی برای هر منطقه و تعیین ردیف هزینه کرد برای این طرح ها در بودجه سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 25 مهر 1397

دیدار مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز با خانواده شهیدان نوحه خوان

دیدار مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز با خانواده شهیدان نوحه خوان مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز با خانواده شهیدان نوحه خوان دیدار کرد.
سه شنبه 24 مهر 1397