جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : يکشنبه 28 مرداد 1397     |     کد : 1478

با حضور مدیران و مسوولان سازمان زیباسازی شهرداری تبریز برگزارشد؛

جلسه بررسی عملکرد مشاور پروژه طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری

جلسه بررسی عملکرد مشاور طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری، با حضور مدیران و معاونین سازمان زیباسازی شهرداری تبریز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی، در این جلسه ابتدا مشاور پروژه طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری، گزارش مبسوطی از اقدامات خود طی ماه های اخیر ارائه کرده و پیشنهاداتی را برای بهبود وضعیت تبلیغات شهری در فضاهای عمومی تبریز بیان نمود.
همچنین میزان پیشرفت نقشه برداری  برای تعیین نقاط مناسب جهت استفاده از سازه های مدرن تبلیغاتی، لزوم استاندارد سازی تابلوهای تبلیغاتی با تاکید بر افزایش نشاط و شادابی شهروندان، از جمله موارد مطرح شده توسط مشاور این طرح بود.
در ادامه جلسه، علی مدبر، مدیرعامل سازمان نیز نکاتی را در زمینه اجرای هرچه بهتر این طرح بیان کرده و گفت: مباحث مهمی در زمینه اجرای طرح وجود دارد که مشاور پروژه باید آن ها را در اولویت قرار دهد.

وی بحث ایمنی را از مهم ترین اهداف اجرای طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری دانست و تاکید کرد: باید با حذف سازه های قدیمی و فرسوده و همچنین سازه هایی که جانمایی مناسبی ندارند، از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد و این امر، از جمله اهدافی است که مشاور طرح بایستی به طور ویژه به آن ها بپردازد.
مدبر در پایان این جلسه، خواستار اجرای عملی برخی از موارد توسط مشاور طرح و ارائه گزارشات مربوطه به سازمان زیباسازی شد. 


 


مدیر وب سایت
نوشته شده در   يکشنبه 28 مرداد 1397  ساعت  09:32   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  205
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :