جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397     |     کد : 1488

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مدیران سازمان زیباسازی صورت گرفت؛

تقدیراز پرسنل ایثارگر سازمان زیباسازی شهرداری تبریز

به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مدیران سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید فیضی از پرسنل ایثارگر این سازمان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی، معاون اداری و مالی سازمان، با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و ماه محرم، گفت: پیام تقارن این دو مناسبت عزیز و مقدس، بیانگر این است که رزمندگان جبهه های نبرد حق علیه باطل، با الهام از فداکاری ها و رشادت های امام حسین (ع) در میدان های جنگ حاضر شده و در راه رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و حفظ تمامیت ارضی میهن عزیزمان، از تمامی داشته های مادی و معنوی خود گذشتند.

مجید رهبر ادامه داد: امروز نیز، باید با غور و تعمق در شیوه زندگانی ائمه اطهار(ع) تمامی ابعاد زندگی آنان را سرلوحه و الگوی زندگی خویش قرار دهیم؛ زیرا کسی که خود را  پیرو و مرید آنان می داند، باید درس زندگی، ایثار و تقوی را از ایشان بیاموزد.

معاون اداری ومالی سازمان زیباسازی، قیام و شهادت امام حسین (ع) را، اوج ایثار و از خودگذشتگی دانست و اظهار داشت: پیام حماسه عاشورا،  اخلاص، صداقت، ایمان و ادب را در منتهای درجه متجلی می کند و ما باید تمامی رفتارهای خود را به سمت تاثیرات درونی برگرفته از این یگانه قیام تاریخ سوق دهیم.

در ادامه این مراسم، برخی از ایثارگران، خاطرات خود را از جبهه های نبرد اسلام علیه کفر نقل کرده و به مراسم، حال و هوایی روحانی بخشیدند.
در انتها نیز از ایثارگران حاضر در مراسم، با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد. 


مدیر وب سایت