جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 1503

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار با هنرمندان تاکید کرد؛

لزوم تعامل هنرمندان و سازمان سیما و منظر شهری در راستای تقویت ظرفیت های هنری تبریز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار با هنرمندان، بر لزوم تعامل این دو بخش در خصوص تقویت ظرفیت های هنری تبریز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری، علی مدبر در این دیدار با اشاره به سبقه تاریخی تبریز و ظرفیت های موجود در این حوزه گفت: هنرمندان این شهر، از بزرگان عرصه های مختلف هنر هستند که در صورت تعامل و همکاری با سازمان ها و نهادهای متولی، می توان ظرفیت های موجود در تبریز را پرورش داده و در جهت تقویت وجهه هنری تبریز مورد استفاده قرار داد.

وی افزود: این امر به یک روال برای شهرهای بزرگ جهان تبدیل شده که هر شهری با وجهه ای مشهور است و در این میان تبریز هم می تواند به عنوان یک شهر هنری در ایران و دنیا شناسانده شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، در ادامه به راه اندازی بازارچه های هنری در نقاط مختلف شهر اشاره نمود و اظهار داشت: پارکها و از جمله مجموعه بزرگ ائل گلی این امکان را دارند که بازارچه ها و غرفه های هنری در آن ها راه اندازی شود. این امر علاوه بر رونق هنر در تبریز، اسباب آشنایی گردشگران داخلی و خارجی را با ظرفیتهای هنری تبریز فراهم می کند.

مدبر رونق هنر در تبریز را گامی در مسیر توسعه پایدار دانست و تصریح کرد: انتقال هویت تاریخی تبریز به نسل های اینده با بهره گیری از هنرهای مختلف، می تواند در زمینه تامین درآمدهای  پایدار و در نهایت توسعه پایدار موثر باشد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در پایان از هنرمندان دعوت کرد در زمینه اجرای طرح های مختلف هنری در تبریز با این سازمان همکاری نزدیک داشته باشند.

 


مدیر وب سایت
نوشته شده در   دوشنبه 12 آذر 1397  ساعت  09:20   توسط   مدیر وب سایت    تعداد بازدید  83
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :