جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : دوشنبه 29 بهمن 1397     |     کد : 1518

به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز برگزار شد؛

جشنواره مجسمه های برفی در ائل گلی تبریز

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، جشنواره مجسمه های برفی را در پارک بزرگ ائل گلی تبریز برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان زیباسازی، علی مدبر، مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: حضور هنرمندان برجسته در شاخه های مختلف هنرهای تجسمی یکی از ظرفیت های مهم تبریز است که همواره در برنامه های مختلف مورد توجه سازمان بوده و جا دارد برای بهره گیری از این ظرفیت ها، اجرای ویژه برنامه های مناسبتی و فصلی در راس برنامه های سازمان قرار گیرد.

وی در ادامه تشریح کرد: برپایی چنین برنامه هایی، در عین حال می تواند در راستای افزایش نشاط اجتماعی و شادابی شهروندان بسیار موثر باشد و به نوعی آنها و مخصوصا کودکان و خردسالان عزیزمان را به عنوان نسل آتی و آینده ساز شهر، با ظرفیت های هنری تبریز آشنا کند.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، همچنین تصریح کرد: می توانیم با تعیین بخشی از محوطه پارک بزرگ ائل گلی، این مکان تاریخی را به قطب هنری تبریز هم بدل کنیم و در کنار آن نیز، بستری برای معرفی هنرمندان با استعداد شهرمان فراهم شود.

مدبر اظهار امیدواری کرد با ادامه اجرای برنامه ها و جشنواره های هنری، گامی در راستای ارائه ظرفیت های هنری تبریز به گردشگران و مسافران نیز، برداشته شود.
گفتنی است مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، از نحوه اجرای این جشنواره و آثار حاصل از تلاش هنرمندان حاضر در آن، بازدید کرد.

 
 
 


PDF چاپ چاپ