جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : چهارشنبه 1 اسفند 1397     |     کد : 1522

با حضور مدیرعامل و تنی چنداز مدیران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری،

هنرمندان  شرکت کننده در جشنواره مجسمه های برفی مورد تجلیل قرار گرفتند

مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز از هنرمندان شرکت کننده در جشنواره مجسمه های برفی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات، علی مدبر مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری ضمن تشکر از حضور هنرمندان در این برنامه گفت: امیدواریم این حضور موثر و اجرای این برنامه، نقطه آغاز اجرای چنین حرکتهایی باشد. چرا که این گردهمایی ها و جشنواره ها، بهترین عامل برای ارتقا نشاط و شادابی شهروندان محسوب می شود.
وی افزود: معرفی هنر جز با ارائه آثار هنری هنرمندان ممکن نمی شود و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری بر خود فرض میداند با حمایت از هنرمندان و ایجاد زیرساختهایی برای ارائه هنر آنان، ظرفیتهای تبریز را در این حوزه به منصه ظهور برساند.
مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، با بیان بخشی از برنامه های سازمان در راستای همکاری و تعامل با هنرمندان اظهار داشت: ایجاد بازار هنر در مجموعه ائل گلی  و تسری دادن آن به دیگر پارکهای موجود در سطح شهر، راه اندازی جشنواره های مختلف ومناسبتی در حوزه هنرهای تجسمی و اجرای کارهای ماندگار در این زمینه، از جمله سرفصلهایی است که سازمان در نظر دارد با مشارکت هنرمندان نسبت به اجرای آنها مبادرت ورزد.
مدبر، همچنین تصریح کرد: یکی از مواردی که در جامعه ما مغفول واقع  شده، مطالعه است و اینجاست که باید با زبان هنر، عشق به مطالعه را در وجودمان بیدار کنیم و کتاب را در بیشتر کارهای هنری به تجسم بکشانیم. مسلما هرجامعه ای که سرانه مطالعه در آن بالاست، رو به پیشرفت حرکت می کند.

وی خطاب به هنرمندان نیز، اظهار کرد: جای تشکر دارد که  شما عزیزان ابتدای این کار را رقم زدید و من امیدوارم که با تداوم همکاری بین شما و سازمان، ائل گلی را به مرکز فعالیت های نشاط آور تبدیل کنیم.چرا که هنرمندان به واسطه هنری که دارند، بیش از همه مورد اقبال جامعه هستند.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با تاکید بر نیاز شهر به برگزاری ویژه برنامه های هنری، خواستار تهیه تقویم مناسبتی شد.
هنرمندان مجسمه ساز حاضر در این جلسه نیز از اجرای این برنامه تشکر و برای همکاری های بعدی اعلام آمادگی کردند.
در انتهای جلسه نیز، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اهدای لوح تقدیر از انان تشکر کرد.
 


مدیر وب سایت