جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : سه شنبه 7 اسفند 1397     |     کد : 1526

همزمان با خجسته زادروز بانوی دو عالم و با حضور مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری؛

مراسم روز زن و تقدیر از بانوان شاغل در سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، برگزار شد

مراسم روز زن و تقدیر از بانوان شاغل در سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری با حضور مدیرعامل این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات، در این مراسم که به مناسبت فرخنده میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر برگزار شد، مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اشاره به روحیه کاری و تلاشگری بانوان شاغل گفت: هر کاری که برعهده خانم ها گذاشته می شود، با موفقیت بیشتری انجام می گیرد و این امر نشان دهنده روحیه انضباط و جدیت در خانم هاست.
علی مدبر، ضمن بیان وظایف سنگین بانوان در زمینه های مختلف نیز اظهار داشت: اکثریت قریب به اتفاق بانوان شاغل، وظایف دیگری همچون خانه داری، همسرداری و تربیت فرزند را نیز بر عهده دارند و در کنار آن با عزم و همت در بیرون از منزل نیز مشغول انجام وظیفه هستند. همین امر بیانگر توان مدیریتی و برنامه ریزی در آنهاست و البته، قابل تقدیر است.

وی افزود: این سخن بسیار بجایی است که گفته اند پشت هر مرد موفقی یک زن موفق ایستاده است وما مصداق این عبارت را به دفعات در جامعه و اطراف خود ملاحظه می کنیم.
مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، همچنین اضافه کرد: از همان روزی که یک فرزند دختر در خانه ای به دنیا می آید، منشا خیر و برکت برای خانه است، در هنگام ازدواج نیز دین مرد را کامل می کند و زمانی که سعادت مادر بودن پیدا می کند، بهشت را زیرپای خود دارد.

مدبر تاکید کرد: بنابراین بر همگی ما فرض است که قدر مادران خود را بدانیم و در هر فرصتی، توفیق پای بوسی آنان را داشته باشیم تا از برکت دعای خیرشان در دنیا و آخرت بهره مند باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، خطاب به بانوان حاضر در مراسم گفت: از بانوان محترم انتظار می رود با تشکیل تشکل ویژه بانوان، ضمن انعکاس درخواست ها و نیازهای اداری، برنامه ها و فعالیت های فرهنگی خود را نیز توسعه دهند.


مدبر تصریح کرد: بازدید از مکان های تاریخی و فرهنگی و اجرای برنامه های ورزشی بخشی از اقداماتی است که تشکل بانوان می تواند آنها را پیگیری کند.
گفتنی است در انتهای این مراسم، مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل، از بانوان شاغل در این سازمان، تجلیل نمود.
 


مدیر وب سایت