جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : پنجشنبه 2 خرداد 1398     |     کد : 1542

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مراسم تقدیر از هنرمندان شرکت کننده در کارگاه نقاشی خط،

همکاری هنرمندان با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، زمینه ای برای معرفی ظرفیتهای هنری تبریز است

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مراسم تقدیر از هنرمندان شرکت کننده در کارگاه نقاشی خط ویژه ماه مبارک رمضان، همکاری این قشر را با سازمان را، زمینه ساز معرفی ظرفیتهای هنری تبریز دانست.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، علی مدبر با تشکر از حضور فعال و پربار هنرمندان در این کارگاه هنری گفت: هنر تبریز، هنری ریشه دار و اصیل است؛ اما متاسفانه آن گونه که شایسته آن است، معرفی نشده است.
وی افزود: در این زمینه، مهم ترین و موثرترین راه، همکاری هنرمندان با مجموعه شهرداری و به ویژه با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری است تا به یاری هم، زمینه های این آشنایی و معرفی فراهم گردد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، هنر را ابزاری تاثیرگذار در ایجاد روحیه نشاط اجتماعی توصیف کرد و اظهار داشت: حضور هنرمندان هرکدام از رشته های هنری در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی و یا هرکدام از پارکهای سطح شهر، می تواند در مفید نمودن اوقات فراغت شهروندان و به خصوص نوجوانان و جوانان علاقمند به هنر و سوق دادن آن به سمت شکوفاسازی استعدادهایشان نقش مهمی ایفا کند.

مدبر همچنین تصریح کرد: در این باره، از ایده های جدید هنرمندان عزیزمان استقبال می کنیم و امیدواریم با همکاری وو تعامل هرچه بیشتر، وجهه هنری این شهر بزرگ را نیز در کشور و حتی جهان منعکس کنیم.
وی، با تقدیر از آثار خلق شده در این کارگاه هنری نیز گفت: هرکدام از شما عزیزان در هنر خود صاحب تجربه و سبک هستید و ما امروز مفتخریم که در خدمت ما بوده ایم. هرکدام از این آثار نیز دارای ارزشی بسیار است چرا که هم موضوعی معنوی دارد و هم شما بزرگواران توانستید در زمانی اندک اینها را خلق نمایید.

در پایان این مراسم نیز، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اعطای لوح تقدیر از هنرمندان تقدیر کرد.
گفتنی است کارگاه هنری نقاشی خط سااعت 9 صبح روز پنجشنبه در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی، با حضور هنرمندان نامی این حوزه برگزار شد.


 
 


مدیر وب سایت