جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398     |     کد : 1550

در دیدار مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با هنرمند تبریزی مطرح شد؛

لزوم همکاری هنرمندان با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در حوزه زیباسازی شهری

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در دیدار خود با هنرمند تبریزی بر لزوم همکاری هنرمندان با این سازمان، به ویژه در حوزه زیباسازی شهری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، علی مدبر در دیدار خود با حسین اقتصادی، هنرمند حوزه صنایع دستی، ضمن تقدیر از سوابق و افتخارات ملی و فراملی این هنرمند گفت: نگاهی به سابقه هنری این بزرگوار در زمینه ساخت نمادها و المان های گوناگون، نوید بخش همکاری های بسیار نزدک و خوبی برای سازمان است.
وی افزود: تبریز، شهرجهانی فرش دستباف است و این عنوان به حق، لایق این شهر شناخته شده است. بر همین اساس باید المانی زیبا و شایسته در تبریز به عنوان نماد فرش تهیه و در سطح شهر نصب گردد که امید است از هنر بزرگواران عرصه نماد و المان بهره ببریم.
وی افزود: زیباسازی شهر بدون یاری و تعامل هنرمندان کاری دشوار است؛ چرا که برای ایده پردازی های زیبا، فکر هنری و خلاقانه لازم است و این امر تنها در سایه مشارکت و همکاری هنرمندان با سازمان ممکن است.
در انتهای این دیدار، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، بر تهیه المان فرش با هماهنگی و همکاری مجمع صنفی فرش و نصب آن در سطح شهر تاکید کرد.

 
 


مدیر وب سایت