جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398     |     کد : 1551

در دیدار مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از کلنیک نگهداری حیوانات معلول تاکید شد؛

آمادگی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای کمک به ساماندهی تغذیه حیوانات در پارکهای سطح شهر

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در دیدار خود از کلنیک نگهداری حیوانات خانگی معلول، تاکید کرد که سازمان آمادگی تامین زیرساخت های لازم برای ساماندهی تغذیه این حیوانات در پارکهای سطح شهر را دارد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، علی مدبر در دیدارخود از کلنیک نگهداری حیوانات معلول، ضمن تقدیر از خیرینی که در ساخت این کلنیک مشارکت کرده اند، گفت: متاسفانه با شرایطی که در زمینه غذا دادن حیوانات توسط برخی شهروندان پیش می آید، مشکلات زیست محیطی و بهداشتی بسیاری را در پارکهای سطح شهر شاهد هستیم که این امر نیاز به بررسی و ساماندهی دارد.
وی افزود: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز از طرفی می تواند در زمینه آموزش های شهروندی برای جلب مشارکت شهروندان درخصوص حمایت اصولی و تغذیه صحیح این حیوانات، همکاری داشته باشد.
وی همچنین اضافه کرد: از طرفی دیگر،  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری آمادگی دارد با فراهم کردن زیرساختهای لازم درتعدادی از پارکهای سطح شهر، ظروف و امکانات لازم را تامین و زمان و مکان مشخصی را تعیین کند تا شهروندان و خیرین در تغذیه حیوانات خانگی معلول به طرز بهداشتی و کنترل شده مشارکت کنند.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز در پایان از کارکنان این کلنیک در رسیدگی به این حیوانات و کار خداپسندانه آنان قدردانی کرد.
 


مدیر وب سایت