جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : شنبه 23 شهريور 1398     |     کد : 1575

عضو شورای اسلامی شهر در آیین اختتامیه کارگاه آموزشی ساخت سردیس مفاخر آیینی،

تدوام برنامه های مذهبی فرهنگی مورد تاکید شورای اسلامی شهر است

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در آیین اختتامیه کارگاه آموزشی ساخت سردیس مفاخر آیینی و شعرای مکتب اهل بیت علیهم السلام، بر تداوم برنامه های هنری مذهبی در شهر تاکید کرد.

کریم صادقزاده در حاشیه این مراسم، با تقدیر از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای پرداخت به موضوع مذهب و تلفیق آن با هنر اظهار داشت: تبریز دارای پیشینه مذهبی غنی و پر رنگی است و مایه خرسندی است که هم اینک شاهد تلفیق مذهب وهنر در این برنامه هستیم.
وی افزود: سیاستهای شورای اسلامی شهر نیز بر مبنای اعتلای جایگاه فرهنگی تبریز استوار است و ما به ویژه دراین دوره از کمیسیون فرهنگی شورا، بر تدوین برنامه های دید تاکید خواهیم کرد.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر با بیان ارزشمند بودن عملکرد سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در برگزاری این کارگاه آموزشی، اضافه کرد: اولین بار در تبریز شاهد برگزاری برنامه ای هنری با محوریت مذهب هستیم و جای آن دارد که چنین اقداماتی بیش از قبل در تبریز اجرا گردد.
صادقزاده، استقبال شهروندان از چنین برنامه هایی را نیز قابل توجه خواند و گفت: امیدواریم در دیگر حوزه هایی که بزرگان و مفاخر ما افتخار آفرینی کرده اند نیز، چنین برنامه هایی اجرا شود.

 


PDF چاپ چاپ