جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398     |     کد : 1576

عضو شورای اسلامی شهر در آیین اختتامیه کارگاه آموزشی ساخت سردیس مفاخر آیینی؛

زنده نگه داشتن سرمایه های نمادین، از راهکارهای توسعه محسوب می شود

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم اختتامیه  کارگاه آموزشی ساخت سردیس مفاخر آیینی و مکتب شعرای اهل بیت (ع)، زنده نگه داشتن سرمایه های نمادین یک جامعه را، یکی از راهکارهای توسعه دانست.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، سعید نیکو خصلت در حاشیه این مراسم، با اشاره به ارزشمند بودن برپایی این کارگاه گفت.:در این طرح، تلاقی انواع هنر مشهود است و ما به وضوح هنر مجسمه سازی را در خدمت هنری مانند شعر مشاهده می کنیم.
وی ادامه داد: همچنین هنر در خدمت تاریخ، مذهب و آداب و رسوم قرار گرفته و مجموع این عوامل، می تواند یک برنامه غنی گردشگری را مدیریت کند.
عضو کمیسیون محیط زیست و توسعه شورای اسلامی شهر، در ادامه با تاکید بر گسترده بودن مخاطبان چنین برنامه هایی، تصریح کرد:طیف وسیعی از مخاطبان در حوزه چنین برنامه های فرهنگی قرار می گیرند و ما می توانیم اساتید، مدیران حوزه های مختلف شهری و اقشار متفاوتی از هنرمندان را در چنین برنامه هایی مشارکت دهیم.
نیکوخصلت با بیان اینکه زنده نگه داشتن نام و یاد مفاخر یک شهر به عنوان سرمایه های نمادین، از راهکارهای توسعه محسوب می شود، اظهار داشت: برای توسعه همه جانبه یک شهر باید تمامی جوانب را در نظر داشت.
وی همچنین گفت: در صورتی که برای اجرای برنامه های فرهنگی استراتژی و ارزیابی صورت گیرد، قطعا نتایج آن می تواند به آینده جامعه و نسل های آتی خط مشی بدهد.
وی در پایان از عوامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری قدردانی کرد.
 


PDF چاپ چاپ