جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398     |     کد : 1577

با حضور قائم مقام شهردار و عضو شورای اسلامی شهر تبریز؛

مدیرعامل جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز معرفی شد

مدیرعامل جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با حضور قائم مقام شهردارتبریز، عضو شورای اسلامی شهر، رییس بازرسی شهرداری و مدیران و معاونان سازمان، معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، در این مراسم رسول موسایی طی سخنانی، حوزه فضای سبز را یکی از مهم ترین حوزه های شهرداری دانست و گفت: شاید اگر ما موفق به حفظ فضاهای سبز موجود در سطح تبریز می شدیم، امروز تنها به فکر حفظ نگهداری آنها بودیم؛ اما متاسفانه در نتیجه سیاستهای نادرست که عمدتا در سطوح بالای مدیریت شهری اتفاق افتاد، امروز تبریز از داشته های فضای سبز خود دور افتاده است.
وی ادامه داد: بر این اساس، شورای محترم پنجم و شهردارمنتخب این شورا، برنامه های توسعه شهری را با محوریت توسعه و حفظ فضاهای سبز قرار دادند و عمده برنامه ریزی های اجرایی شهرداری نیز در این زمینه بوده است.
قائم مقام شهردار تبریز همچنین افزود: برخی در نقد عملکرد شهرداری، کمبود پروژه های عمرانی در سطح شهر را عنوان می کنند؛ در حالیکه شهرداری طی دوسال گذشته، 13 پارک را افتتاح و 13 پارک دیگر را وارد فاز اجرایی کرده ایم که هرگاه هزینه تملک، احداث و ایجاد یک پارک را محاسبه کنیم، با هزینه های احداث یک پل زیرگذر برابری می کند. 

وی فضاهای سبز شهری را از جمله زیرساختهای زندگی سالم در شهرها دانست و اظهار داشت: توسعه حمل و نقل و زیرساختهای مربوط به آن هرچند در کوتاه مدت می تواند برخی مشکلات ترددی شهروندان را حل کند، اما در دراز مدت این فضای سبز است که می تواند حتی مسائل و مشکلات ناشی از تردد بیش از پیش خودرو و دیگر حوزه ها را نیز حل کند.
وی در انتهای سخنان خود، از زحمات علی مدبر طی 21 ماه گذشته در این سازمان تقدیر و تشکر و برای مسعودبرزگرجلالی، در سمت جدید خود آرزوی موفقیت کرد.
گفتنی است در این مراسم، طی حکمی از سوی شهردار تبریز، مسعود برزگر جلالی به عنوان مدیرعامل جدید سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز معرفی شد. 


PDF چاپ چاپ