جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398     |     کد : 1578

در آیین تکریم و معارفه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز،

گزارشی از عملکرد سرپرست سابق سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز ارائه شد

علی مدبر، سرپرست سابق سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، در آیین تکریم و معارفه این سازمان، گزارشی از عملکرد خود طی 21 ماه اخیر ارائه داد.

وی طی سخنان خود، اظهار داشت: در آغاز دوره مدیریتی بنده، ادغام دو سازمان زیباسازی و پارکها و فضای سبز طبق ابلاغیه وزارت کشور اتفاق افتاد که موجب برخی ناهماهنگی ها در ابتدای کار شد؛ اما خوشبختانه با تعامل و همدلی عوامل و کارکنان هر دو سازمان، موارد و موانع رفع و برنامه های زیربنایی مهمی نیز وارد فاز اجرایی شد.
وی ادامه داد: در کنار حفظ و توسعه فضاهای سبز موجود در سطح شهر، ما نیاز به برخی طرح های زیربنایی و زیرساختی داشتیم که در دوره این مدیریت، وارد مراحل اجرایی شدند.
سرپرست سابق سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری اضافه کرد: طرح جامع مدیریت مصرف آب، طرح پایش فضاهای سبز شهری و پلاک کوبی درختان با استفاده از شناسه کدQR و طرح جامع و تفصیلی تبلیغات شهری از این جمله اند.
مدبر  با اظهار امیدواری از ادامه این برنامه ها در دوره مدیریت جدید نیز تصریح کرد: مسلما با اطلاعی که از سبقه کاری و خوش فکری جناب آقای دکتر برزگر جلالی دارم، مطمئن هستم که برنامه های زیربنایی دیگری نیز در این مجموعه شروع خواهدشد.
وی در پایان سخنان خود از همکاری عوامل و پرسنل سازمان در اجرای دستورات و برنامه های ابلاغی قدر دانی کرد.
 


PDF چاپ چاپ