جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1398     |     کد : 1582

اطلاعیه؛

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری دخالتی در تعیین و درج محتوای تابلوهای تبلیغاتی ندارد

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با انتشار اطلاعیه ای، اعلام کرد که محتوای مندرج در تابلوهای تبلیغاتی، با نظارت و تایید اداره کل ارشاد اسلامی تعیین می گردد.

اخیرا انتقاداتی درباره تبلیغات محیطی یکی از کارخانجات در بیلبوردهای سطح شهر تبریز مطرح شده که لازم است توضیحاتی در این زمینه و با هدف تنویر افکار عمومی و اصحاب رسانه تقدیم گردد:
۱- واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر از طریق سازمان سيما و منظر و فضاي سبز شهري  و با برگزاری مزايده عمومي به كانون هاي تبليغاتي داراي مجوز از اداره كل ارشاد اسلامي صورت می گیرد. کانون ها یا شرکت هایی نیز که در مزایده برنده شده و بیلبوردها را در اختیار دارند، اقدام به واگذاری تابلوهای  تبلیغاتی به بخش خصوصی می نمايند.
2- تاييد و نظارت بر محتواي تبليغاتی مندرج در تابلوها نیز بر عهده اداره كل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مي باشد. فلذا شهرداری تبریز و مشخصا سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری نقشی در تعیین و درج محتواهای تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر ندارد.
بدیهی است هرگونه اعتراض یا انتقاد اشخاص حقیقی یا حقوقی در خصوص محتوای تبلیغاتی بیلبوردهای موجود در سطح شهر، باید به اداره کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام  گردد.


PDF چاپ چاپ