جستجو در آرشيو اخبار
کلمه کلیدی
:
 از 
 تا  
 
تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398     |     کد : 1583

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز:

سامانه نرم افزاری محاسبه و وصول عوارض تابلوهای واحدهای صنفی نهایی شد

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از نهایی شدن سامانه نرم افزاری محاسبه و وصول عوارض تابلوهای واحدهای صنفی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، مسعود برزگرجلالی ضمن اعلام این خبر، به اهداف اجرای این طرح اشاره کرده و گفت: با در نظر گرفتن لزوم تسهیل در امور مربوط به تشکیل پرونده و همچنین وصول عوارض تابلوهای تبلیغاتی واحدهای صنفی در تبریز، سامانه ای  طراحی شده تا از این پس اقدامات و محاسبات دستی عوارض تابلوهای تبلیغاتی به صورت سیستمی انجام شود.
وی ادامه داد: در عین حال، با راه اندازی این سامانه  اطلاعات مربوط به این محاسبات نیز به صورت شفاف در دسترس مالکین محترم واحدهای صنفی قرار خواهدگرفت. همچنین سازمان ها و اشخاص معاف از عوارض تبلیغات نیز در نتیجه راه اندازی سامانه، قابلیت دسترسی و اطلاع از معافیت عوارض مشمول را خواهندداشت.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: افزایش بهره وری در سرمایه و نیروی انسانی و به ویژه تسریع در انجام کارهای مراجعین و شفافیت امور از جمله اهدافی است که امید است در سایه فعالیت این سامانه به دست آید.
برزگر جلالی در انتها، اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این سیستم، رضایت شهروندان نیز حاصل گردد.
 


PDF چاپ چاپ